errands.co.il

שליחויות משפטיות – להגיע למקום בזמן ובדיסקרטיות

שליחויות משפטיות – להגיע למקום בזמן ובדיסקרטיות אם הזמן שלכם יקר ואינכם רוצים לעמוד בתור, לגשת למשרדים ממשלתיים ובתי משפט אזי יש מי שיעשה את העבודה בזריזות ובדיסקרטיות עבורכם   ישנן סוגי משלוחים אשר נחשבים לחשובים מאוד ואנו רוצים שהם יגיעו ליעדם בזמן ובדרך שמסרנו אותם. מדובר במסמכים חשובים לבתי משפט, משרדי עורכי דין, הוצאות לפועל ועוד..


חברות שליחויות בירושלים

חברות שליחויות בירושלים בפעם הבאה כאשר תצטרכו לשלוח פריט או מסמך חשובים ודחופים בחרו בחברות שליחויות מקצועיות ומיומנות ולא בדואר ישראל מחשש שייאבד או ייאחר   אם בעבר נעזרנו בדואר ישראל על-מנת לשלוח מסמכים, חפצים, חבילות ועוד, כיום ניתן להנות משירות מקצועי של עשרות חברות שליחויות במרכז, צפון ודרום הארץ אשר..


על חברות שליחויות בת"א

על חברות שליחויות בת"א חברות שליחויות מקצועיות מבצעות משלוחים מכל סוג כולל משלוחים רגישים וחשובים לכלל הגופים במהירות ובביטחה   ישנם פריטים וסוגי משלוחים אשר רצוי לבצע דרך חברות שליחויות ולווא דווקא דרך דואר ישראל. חברות שליחויות כיום הינן מאוד מקצועיות ואמינות ולכן כאשר מדובר במשלוחים של שליחויות משפטיות, חומרים..


הכל אודות משלוחי חבילות בארץ

הכל אודות משלוחי חבילות בארץ עם מגוון חברות שליחויות ושירותים מתקדמים ניתן לשלוח כל חבילה לכל מקום בארץ ולווא בהכרח דרך דואר ישראל   אם עד עתה כאשר נאלצנו לשלוח חבילות שונות היינו מחכים בתור של הדואר, היום ניתן לבצע משלוחים שונים לכל הארץ גם דרך חברות שליחויות ולהנות משירותים מגוונים כמו משלוחי אקספרס, שליחויות משפטיות..


שליחויות מיוחדות עם חברות שליחויות מיוחדות

שליחויות מיוחדות עם חברות שליחויות  מיוחדות אתם מחפשים חברת שליחויות אך המבחר הינו רב, לכן בכדי שלא תלכו לאיבוד או תתי יאשו החלטנו להציג לפניכם שלוש חברות מובילות על מנת לעזור לכם להגיע להחלטה במי לבחור לא פעם יוצא שאנו מעוניינים לשלוח דבר מה או לבצע שליחויות ייחודיות, בין אם מדובר במוצר גדול, שביר, מתנה או חבילה כלשהי..


חברות שליחויות - מה מציעות לנו החברות הגדולות?

חברות שליחויות - מה מציעות לנו החברות הגדולות? בניגוד לדיעה הרווחת, העסקת חברת שליחויות היא אינה רק נחלתם של העסקים המקומיים. יותר ויותר לקוחות פרטיים מעדיפים לדלג על שיטות השילוח הקונבציונליות ולהיעזר בחברות אלה לצורך משלוח מהיר ובטוח בארץ ניתן למצוא מספר חברות שליחויות בעלות מוניטין גבוה הנחשבות לטובות ביותר בתחומן...


חברות שליחויות, שינויים טכנולוגיים ואיך אנחנו נהנים מכך

חברות שליחויות, שינויים טכנולוגיים ואיך אנחנו נהנים מכך לקוח שרצה לברר את סטטוס המשלוח שלו, נדרש בעבר ליצור קשר ישיר עם השליח עצמו, פעולה שלא רק הסיחה את דעתו של השליח, אלא יצרה סכנה ממשית על הכביש. כיום, הודות לחידושים האחרונים בענף השליחויות, הלקוח יכול לברר את סטטוס המשלוח בכל רגע נתון, באמצעות מערכת ממוחשבת בשל הביקוש הגובר בשליחויות בעולם..


דואר ישראל, חברת שליחויות או שליח פנימי - מה עדיף?

דואר ישראל, חברת שליחויות או שליח פנימי - מה עדיף? על פי הערכות רק באזור תל אביב בלבד ניתן למצוא 111 חברות שמתעסקות בנושאי שליחויות. בשל התחרות הגדולה שקיימת בענף במרכז הארץ, מחירי השליחויות באזור צונחים בכ-20% ביחס למחירים הממוצעים באזורי הפריפריה בפני בעל עסק המעוניין לבצע שליחות מהירה, עומדות כיום שלוש אפשרויות מרכזיות: שימוש..


דיוור ישיר מול דיוור אלקטרוני- מה יותר טוב לנו

דיוור ישיר מול דיוור אלקטרוני- מה יותר טוב לנו בשנת 2008 נכנס לתוקף תיקון חדש לחוק התקשורת, האומר כי כל בעל עסק שישלח דבר פרסומת ללקוח ללא קבלת אישורו מראש בכתב או בהקלטה, יחוייב בקנס של 1,000 שקלים. השינוי אילץ לשנות את ההתייחסות לדיוור ישיר לא קיים כמעט בעל עסק שאינו יודע מה משמעות הביטוי 'רשימת תפוצה'. רשימות התפוצה מסייעות..


מחירון שליחויות מסוגים שונים

לפני כמאה וחמישים שנים קם בארה"ב מתחרה לשירות הדואר של המדינה – ה"פוני אקספרס", אשר שליחיו המיומנים הצליחו לחצות את כל ארצות הברית מחוף לחוף בעשרה ימים בלבד, ביחס ל-23 ימים של שירות הדואר הרגיל מה שלמדו בארה"ב במאה ה-19, למדו עם הזמן גם בישראל הוכח זה מזמן שרשות הדואר..


מעקב משלוחים - לדעת בכל רגע איפה המשלוח שלכם נמצא

מעקב משלוחים - לדעת בכל רגע איפה המשלוח שלכם נמצא תשכחו מהימים בהם נאלצתם לברר בטלפון איפה נמצא המשלוח ששלחתם. באמצעות מעקב משלוחים, אתם יכולים לדעת בכל שלב איפה הוא נמצא מעקב משלוחים מתבצע על ידי חברות שליחויות רבות מאוד במשק: החל מדואר ישראל, דרך UPSו-FEDEX, וכלה בחברות קטנות יותר כמו WEB2SHOPS ואחרות. בשורות הבאות מעט על..


הדרך הפשוטה של שיווק ישיר

הדרך הפשוטה של שיווק ישיר כאשר חברות גדולות מבצעות שיווק ישיר, הן יכולות להרשות לעצמן מחקרים וסקרים, עסקים קטנים צריכים לנהוג יותר בזהירות. אם הן פועלות נכון, הן יצליחו להגיע למקסימום לקוחות במינימום עלות אחת המטרות של כל חברה וכל עסק, הוא להיות ממוקד כמה שיותר בפרסום אל קהל הלקוחות , במטרה לחסוך במשאבים ולהגיע..


מדריך משלוח חבילות

מדריך משלוח חבילות למרות שיש כמה אופציות למשלוח חבילות, תמיד טוב לחזור אל הבסיס, אל חברות שליחויות. מיד תבינו למה יש עדיין אנשים רבים שלא מכירים את השירות המצוין של חברות שליחויות ועדיין משתמשים בשירותם של המוניות על מנת לבצע משלוח חבילות בין מקום למקום, יש גם אנשים שיעדיפו לנסוע רחוק במקום להתקשר אל חברות..


טיפים לבחירת חברת שליחויות

טיפים לבחירת חברת שליחויות בחירת חברת שליחויות יכולה לעשות את הבדל בין חברה רצינית ואחראית לחברה שתספדי לקוחות וכסף על איחורים מיותרים העסק גדל וככל שהוא גדל יש צורך ביותר שליחויות. לא משנה אם מדובר על חבילות או מכתבים לא תמיד ניתן לסמוך על עובדי החברה שיעבירו את החבילה ליעדה ובזמן. עצם העובדה שהעסק גדל גורם גם..


כל מה שצריך לדעת על הפצה

כל מה שצריך לדעת על הפצה לפני שנולד הספאם האלקטרוני, שלט בתחום השיווק, הספאם המודפס. לנו זה עלה בעצבים, לעסקים רבים, זה חסך הוצאות על פרסום חברות דיוור והפצה נועדו להחליף את שירותי הדואר הרגילים ולאפשר לבתי עסק גם להתנהל ביעילות מול הלקוחות וגם להגיע לכל בית באמצעות פרסום עד הדואר. במאמר זה נלמד על דרכי העבודה של..


חידושים בתחום שליחויות

חידושים בתחום שליחויות החידושים בעולם השליחויות שינה לא רק את הגישה בתחום אלא ייעל מאוד את כל מי שקשר גורלו בעולם זה בעולם העסקים, קבלת מסמך או מוצר בפרק זמן של דקות הוא חשוב וקריטי. הדואר והשליחים של היום הם לא השליחים של פעם. אם פעם הייתה צריך להעביר מכתב או חבילה בדחיפות לא הייתה לך הרבה ברירה והיית צריך..


איך בוחרים חברת שליחויות

איך בוחרים חברת שליחויות אנחנו מכירים אותם מצד אחד, מהכבישים ומהמשרדים, עכשיו נכיר אותם מהצד השני. קבלו את חברות השליחויות בימים אלו התחרות בשוק השליחויות גדולה, זו הסיבה שתוכלו לראות פרסומים רבים לחברות השליחויות וכמו כן מחירים זולים יחסית עבור שליחויות. עבור הלקוח התחרות טובה, התנאים, המחירים והתוספות של..


מדריך שליחויות משפטיות

מדריך שליחויות משפטיות המשרדים שמשתמשים הכי הרבה בשליחויות אלו משרדי עורכי דין. במשרד עורכי דין קיימת ניירת רבה והצורך להעביר מסמכים ללקוחות ולמשרדים אחרים הוא צורך בלתי פוסק ברוב הפעמים המסמכים המועברים בשליחות הם מסמכים סודיים, מסמכים חשובים שצריכים להגיע לבית המשפט בדחיפות ולכן מסירות משפטיות הן לא כמו..


Copyright © 2019 errands.co.il כל הזכויות שמורות
אתר חברות שליחויות מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום שליחויות
צריכים לבצע שליחות? תשאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם
אנחנו עובדים עם חברות שליחויות מובילות בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
תדירות שליחות:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!